AKSİYON OYUNLARITORRENT
Popüler

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Call of Duty Modern Warfare Remastered, bu serinin en fazla beğeni toplayan Modern Warfare oyunlarının yenilenmesi ile ortaya çıktı. Call of Duty Modern Warfare 2 inanılmaz bir ilgi görmüş. Remastered versiyonunun çıkması için 200 binin üzerinde imza toplanmıştı. Sonunda beklenen oldu ve Call of Duty Modern Warfare Remastered çıkışını yaptı. Artık sıra oyunculara geldi.

Çok sevdiğimiz Captain Price geri dönüyor! Bayıldığınız oyunu günümüz teknolojisine uyarlayarak, grafiksel anlamda iyileştirerek oynayabileceksiniz. Konumuzdan indirerek oyunu sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz. Oyun sadece 64 bit destekleyen işletim sistemlerinde çalışıyor.

Tarihteki en iyi eleştirileri almış oyunlardan biri olan Call of Duty: Modern Warfare geri döndü; gerçek yüksek çözünürlük ve geliştirilmiş dokular, fizik tabanlı görselleştirme, yüksek dinamik aralıklı ışıklandırma ve çok daha fazlasına sahip. Infinity Ward tarafından geliştirilen ödüllü Call of Duty® 4: Modern Warfare®, gelmiş geçmiş en etkili video oyunlarından biri olarak övgü alırken içerdiği yoğun ve sinematik aksiyonla yeni standartlar belirlemişti. Çok sayıda Yılın Oyunu ödülüne layık görülen Call of Duty 4: Modern Warfare, bir anda bir klasiğe dönüşmüş ve küresel bir fenomen olarak birinci şahıs nişancı oyunlarında çıtayı yükseltmişti; şimdi ise yeni bir hayran nesli için geri dönüyor.

“All Ghillied Up”, “Mile High Club” ve “Crew Expendable” gibi en sevilen görevlerde dünyayı gezerken en akılda kalıcı seferlerden birini canlandırın. Sgt. John “Soap” MacTavish, Capt. John Price ve diğer unutulmaz karakterlerle aynı takımda olacak ve Doğu Avrupa, Rusya kırsalları ve Orta Doğu gibi noktalarda azılı düşman gruplarına karşı savaşacaksınız. Çalkantılı olaylarla ve durumlarla dolu heyecanlı bir anlatımda gelişmiş teknolojiye ve üstün ateş gücüne başvuracak, isabetin ve hızın zafere ulaşmak için hayati önem taşıdığı savaş alanlarında hava ve kara saldırısı talep edeceksiniz.

Ayrıca öldürme serileri, XP ve Prestij gibi özellikleri sunarak Call of Duty’yi yeniden biçimlendiren çevrimiçi modda arkadaşlarınızla takım kurun ve klasik çok oyunculu çevrimiçi modda oynayın.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit veya daha güncel sürüm
  • İşlemci: Intel Core i3-530 @ 2.93GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTS 450 1GB / ATI Radeon HD 7850 1GB
  • Boyut: 33,69 GB
Etiketler
Daha Fazla Göster

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı